Dolce ve Gabbana, Elena Likhach ve Stella Aminova ile

Dolce and Gabbana'nın sadece popüler bir marka olduğunu söylemek. Biz sadece buzdağının ucuna dokunuyoruz. Bu İtalyanlar, soyadlarının ilk iki harfinden bir dünya efsanesi yaratmayı başardılar. Ustalar tarafından yaratılan 90'ların süper modası, geçen yüzyılın özel ruhunu tüm aniliği ve sürpriziyle bünyesinde barındırıyor. Birbirinden tamamen farklı iki insan, zamanlarının ilerisindeydi ve gelecek yıllar için moda rotasını belirlediler. Akdeniz havası ve klasik İtalyan hafifliği ile dolu olan Domenico ve Stefano'nun modası, bol güneş alan bu olağanüstü bölgenin en iyi geleneklerini ve kültürel özelliklerini özümsemiştir.

Dolce & Gabbana, orijinal ve otantik lükse yeni bir bakış. Coşkulu yaratıcılığın kusursuz kaliteyle birleşimi, farklı bir biçimde zarafete yol açar, basitçe söylemek gerekirse - klasiklerin modern bir yorumu.

Marka geliştikçe, benzersizliğini ve özgünlüğünü vurgulayan geleneklere ve değerlere bağlılığı korurken, endüstrinin cesur fikirlerini takip eder.

Seksenlerin başında, dava küçük bir stüdyoda birbirine tamamen yabancı iki kişiyle bağlantılıydı, ancak Sting ve Madonna'yı giydirmelerinin üzerinden on yıldan az zaman geçmişti.

Tasarımcılar, bir kişinin giyiminin algısını ve hatta mizah anlayışını etkilediğine kesinlikle inanıyor. Domenico ve Stefano çıplak vücut kısımlarını anlamsızca ortaya çıkarmaktan hoşlanmazlar, amaçları bir insanı baştan çıkarıcı göstermektir ve kıyafetler yalnızca benzersiz vücut dilini vurgular ve yorumlar. Modellerinde oranlara büyük önem verilir ... kalça-göğüs. Bir diğer özelliği de erkeklerin koleksiyonlarında saf tonları tercih etmesidir, karışık veya doğal olmayan boyaları asla görmezsiniz.

Detaylara dikkat ve mükemmellik arayışı, birçok kişinin benimsemesi gereken bir inançtır. Çıtayı birkaç on yıl boyunca tutmak o kadar kolay değil, ancak modacılar sadece kıyafetlerde değil, aynı zamanda bir bütün olarak sektörde de yeni trendler buluyor. Örneğin, Milano gösterisi için organizatörler profesyonel modelleri değil, farklı ülkelerden, farklı yaşlardan ve sosyal statülerden sıradan insanları davet etti, bu nedenle D & G podyumu şu kişiler tarafından ziyaret edildi: altı çocuk annesi Stella Aminova, Anna Brostrem, Elena Likhach , kızları Daria ve Varvara, Ilona Stolie , Nadezhda Obolentseva ve Victoria Shelyagova ile birlikte. Tasarımcılar, podyumda yürüme yeteneğinin o kadar önemli olmadığını, kendi görünümünüz hakkında iltifat aldığınızda, yeteneklerinizden emin olduğunuzu söylüyor.
Dolce ve Gabbana, Elena Likhach ve Stella Aminova ile
Zamanla, moda koleksiyonları yaratmanın yanı sıra, şirket kendisini başlangıçta tamamen amatör olan, ancak daha sonra efsanevi modacıların dünyasının ayrılmaz bir parçası haline gelen diğer faaliyet yönlerine adamaya başladı. Basılı yayınlar böyle doğdu, Milano'da Metropol Salonu'nda halk için kültürel etkinlikler düzenlendi, çeşitli çevrimiçi promosyonlar yapıldı ve Martini bar ve Gold restoran faaliyet gösteriyor.

Şirketin çok yetkin bir organizasyon yapısı var. Kendinden emin ve istikrarlı bir büyüme için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir. Bu, markaların münhasır hakkını, üretim yönetimini, sürecin tüm aşamalarını kontrol etmeyi içerir: bir fikrin parçalanmasından satışa kadar. Ana sanayi kuruluşu, Milano ve Floransa illerinde iki fabrika içermektedir. Tüm satış talimatları yine Milano'da bulunan ana ofiste yapılır, perakende satış mağazalarının çalışmaları da burada kontrol edilir. Diğer ülkelerin topraklarında kontrol, New York, Hong Kong ve Tokyo'daki şubeler tarafından yürütülür ve bunlar, ilgili bölgelerdeki çıkarlarını kendi yetkileri dahilinde temsil eder.

Bu makale şu dillerdedir: İngilizce, İspanyolca, İtalyanca, Almanca, Fransızca